Červenec 2010

Shrek: Zvonec a konec (Shrek Forever After) 2010

28. července 2010 v 11:10 | xoxo ♥ |  Animáky x)
O filmu:
shrek: zvonec konec
Když si podáte nebezpečnou dračici, zachráníte krásnou princeznu a tchýnino království, co dalšího ještě můžete dokázat? Pokud se jmenujete Shrek, pravděpodobně trochu zfotrovatíte. Místo toho, aby jako za starých dobrých časů děsil vesničany, teď jim otrávený Shrek rozdává autogramy. Co se to stalo s divokým zlobrem? Protože se mu stýská po době, kdy byl "pravým netvorem", podepíše Shrek smlouvu se lstivým prodavačem iluzí Rampelníkem. V tu chvíli se ocitne ve zvrácené alternativní verzi království Za sedmero horami, kde jsou zlobři houfně pronásledováni, Rampelník je králem a Fiona ho ve skutečnosti nikdy nepotkala. Tak musí Shrek napravit, co spískal, zachránit přátele, obnovit svět takový, jaký býval, a znovu získat svou Pravou lásku.

režie: Mike Mitchell

hrají: Shrek, Fiona, Kocour v botách,Oslík

Ke zhlédnutí celý film: anglické znění s titulkama cz


UKÁZKA:


Prázdniny pana Beana (Mr. Bean's Holiday) 2007

26. července 2010 v 21:17 | xoxo ♥ |  Komedie
O filmu:
bean
Svou neomezenou fantazii využívá k co nejkomplikovanějším řešením těch nejjednodušších problémů. Neortodoxní postup sice přináší řadu potíží, ale na konci série událostí, kterou by šlo také charakterizovat jako sled mimořádně nešťastných příhod, stojí vždy triumfálně jako vítěz - Bean, pravá filmová katastrofa. Před deseti lety se z televizních skečů poprvé přesunul na filmové plátno a teď se na něj znovu vrací. Bát by se měli především Francouzi, do jejichž země se vydává na prázdniny.

režie: Steve Bendelack

hrají: Willem Dafoe, Jean Rochefort, Karel Roden, Max Baldry-Stepan

Ke zhlédnutí celý film:


UKÁZKA:


Scary Movie 4 - 2006

26. července 2010 v 20:53 | xoxo ♥ |  Horory ♥
O filmu:
scary4
Tentokrát osud zavane naivní Cindy Campbellovou, která se snaží budovat kariéru v oblasti péče o nemohoucí, do domu podivné staré paní. Jako by nestačilo, že dům je ještě podivnější než ona obskurní důchodkyně a zjevně v něm straší, bydlí hned vedle skvěle vypadající kluk  a svět navíc sužuje akutní hrozba globální mimozemské invaze. Neohrožená hrdinka se však znovu vrhá do víru událostí a snaží se rozluštit hrůzné zprávy ze záhrobí, najít lásku na velmi zvláštních místech a zachránit svět před totální zkázou. Během hledání indicií, které mohou zachránit život nejen jí, ale i celému lidstvu, se setká s hrůznými leteckými katastrofami, pozoruhodnými nevidomými dívkami, vesnickými idioty, nedbale oblečenými rappery, psychotickými lidmi, kteří se připravují na přežití globální katastrofy, mimozemskými svěrači a dokonce i s populární televizní hvězdou Oprah!

režie: David Zucker

hrají: Anna Faris-Cindy Campbellovou, Cloris Leachman- stará paní, Craig Bierko- sexi kluk, Charlie Sheen-Tom, Simon Rex-George, Regina Hall-Brenda Meeksová,..

Ke zhlédnutí celý film:


UKÁZKA:


Scary Movie 3 - 2003

26. července 2010 v 20:52 | xoxo ♥ |  Horory ♥
O filmu:
scary3

Cindy Campbell úspěšně dokončila školu a pracuje jako televizní redaktorka a moderátorka. V rámci investigativní žurnalistiky se setkává s opravdu záhadnými případy: odhaluje zvláštní kruhy v obilí, objevuje mimozemské tvory, řeší problém kruhu na smrtících videokazetách, potkává se s dětmi s podivnýma očima, dokonce dojde i k záhadnému setkání s Michaelem Jacksonem?! A aby toho nebylo málo, dozví se, že ona je ta vyvolená, která musí pomoci americkému prezidentovi zachránit Spojené státy americké a tím samozřejmě celý svět před invazí zlých a ošklivých vetřelců z vesmíru. Scary Movie 3 si tentokrát utahuje z nejúspěšnějších filmů posledních let jako jsou Pán prstenů, Harry Potter, Kruh, 8 Mile, Matrix ale i Znamení, či hororové drama Ti druzí. Vedle osvědčeného hereckého obsazení vás čeká ve vedlejších rolích mnoho hollywoodských hvězd. Možná se i objeví hvězda pop music Michael Jackson!

režie: David Zucker

hrají:
Anna Faris-Cindy Campbellová, Charlie Sheen-Tom, Simon Rex-George, Regina Hall-Brenda Meeksová, Leslie Nielsen-prezident Harris, Denise Richards-Annie, Jenny McCarthy-Kate, Pamela Anderson-Becca, Queen Latifah-teta Shaneequa

Ke zhlédnutí celý film:


UKÁZKA:


Scary Movie 2 - 2001

26. července 2010 v 20:51 | xoxo ♥ |  Horory ♥
O filmu:
scary2
V úvodu se dva nekonvenční kněží snaží vyhnat z Megan Voorhees  zlého démona, ale ne vše se jim daří podle plánu. Později parta kamarádů pokračuje ve studiu na kolegiu a snaží se zapomenout na incident z minulého roku. Avšak profesor Oldman  a jeho paralizovaný asistent Dwight se rozhodli, že udělají výzkumný průzkum v pekelném domě. Na jeho uskutečnění však musí do domu vlákat partu kamarádů. Také se jim to podaří. Když parta vejde do Pekelného domu, Cindy spatří krvavé stopy, vedoucí do tajemné komnaty. V ní najde deník a obraz staré paní, která se na Cindy nápadně podobá. Pekelný dům má však i svá další tajemství, které musí parta kamarádů objasnit, co jako jsou strašidelné a nebezpečné ...


Režie: Keenen Ivory Wayans

hrají: Anna Faris, Shawn Wayans, James DeBello, Marlon Wayans, Tori Spelling, Regina Hall, Tim Curry, Kathleen Robertson, Chris Elliott, James Woods, Natasha Lyonne,...

Ke zhlédnutí celý film:


UKÁZKA:


Scary Movie: Děsnej Biják (Scary Movie) 2000

26. července 2010 v 20:34 | xoxo ♥ |  Horory ♥
O filmu:
scary1
V poklidném americkém městečku začne zničehonic řádit vrah ve známé halloweenské masce a černém kostýmu. Jeho akce ovšem mají velmi svérázný průběh - někdy ho překvapí oběť nečekanou reakcí, jindy se zdrží na marihuanovém večírku, pak ho pro změnu při vraždění předběhne někdo jiný…

Režie: Keenen Ivory Wayans

hrají: Anna Faris, Shawn Wayans, James DeBello, Marlon Wayans, Tori Spelling, Regina Hall, Tim Curry, Kathleen Robertson, Chris Elliott, James Woods, Natasha Lyonne,...

Ke zhlédnutí celý film:


UKÁZKA:


Pan Božský ♥ (The Perfect Man) 2005

26. července 2010 v 18:14 | xoxo ♥ |  Filmy s Romantikou ♥
O filmu:
pan božský
Holly Hamilton je normální dospívající dívka, kterou už unavuje stěhovat se pokaždé, když její svobodná matka Jean prochází partnerskou krizí. Aby jí uchránila před další špatnou volbou, vymyslí si dokonalý plán s dokonalým mužem…imaginárním tajným ctitelem, který si s Jean něco začne a posílí její upadající sebeúctu. Ale když se tenhle virtuální vztah začne uskutečňovat, Holly se ocitá před úkolem stvořit nápadníkovu podobu. A tak si jako tvář, jež se skrývá za všemi dopisy a dárky, propůjčuje šarmantního a pohledného strýčka své kamarádky. Postupem času musí Holly podnikat stále zoufalejší kroky, aby svou lest nepokazila a uchránila maminčino nově nabité štěstí…Ale nepropásne tak Jean toho opravdového pana dokonalého, až se objeví?

režie: Mark Rossman

hrají: Hilary Duff-Holly, Heather Locklear- Jean, Chris Noth- Pan Božský

Ke zhlédnutí celý film:


UKÁZKA:


Krásná pokojská ( Maid in Manhattan) 2002

26. července 2010 v 17:56 | xoxo ♥ |  Filmy s Romantikou ♥
O filmu:
pokojská
Přestože svobodná matka Marisa Ventura neoplývá bohatstvím, dokázala sobě a svému desetiletému synovi Ty zajistit dobrý život. Pracuje jako služebná v prvotřídním manhattanském hotelu Beresford, kde ji jednoho dne požádá návštěvnice z vyšší společnosti, aby za ni vrátila luxusní módní oděvy. Předtím, než Marisa odnese šaty zpět do obchodu, na popud své přítelkyně Stephanie do nich na několik okamžiků vklouzne. V tom okamžiku se však ve dveřích objeví její syn Ty spolu s atraktivním Christopherem Marshallem - kandidátem na amerického senátora a zároveň jedním z nejžádanějších manhattanských mužů. Christopher považuje Marisu za jednoho z hotelových hostů a je ihned okouzlen její krásou. Když pak Ty Marisu požádá, zda by mohl jít s Christopherem na procházku, Christopher jí nabídne, aby se k nim připojila. I přes vzájemné sympatie se Marisa zdráhá navázat s Christopherem bližší vztah, protože se obává ztráty všeho, co se jí během let těžké práce podařilo vybudovat. Christopher však o Marisu nadále usiluje, a to i přesto, že tím riskuje svou politickou kariéru. Když se střetne nenadálá romance se záměnou identity a všudypřítomnými drby, Marisa i Christopher pochopí, že čím větší jsou sny, tím větší je i šance, že se jednou splní.

režie: Wayne Wnag

hrají: Jennifer Lopéz-Marisa,Tyler Garcia Posey-Ty,Ralph Fiennes-Christopherem Marshallem, Marissa Matrone- Stephanie,..

Ke zhlédnutí celý film:


UKÁZKA:


Hanebný pancharti (Inglourious Basterds) 2009

26. července 2010 v 13:47 | xoxo ♥ |  Válečné filmy
O filmu:
hanební parchanti
Hanebný pancharti" začínají v Německem okupované Francii, kde je Shosanna Dreyfus svědkem popravy své rodiny rukou nacistického plukovníka Hanse Landy. Shosanna těsně uniká a letí do Paříže, kde si zařídí novou identitu jako vlastník a provozovatel kina.Kdesi v Evropě organizuje poručík Aldo Raine skupinu židovských vojáků, které angažuje na cílené činy odplaty. Tito vojáci jsou u svých nacistických nepřátel známí jako "The Basterds." Raineova jednotka se spojí s německou herečkou Bridget Von Hammersmark, která je zároveň dvojitou agentkou. Společně mají splnit misi, jejímž úkolem je sesadit vůdce třetí říše. Sudičky se soustředí pod markýzou kina, kde je Shosanna připravena provést svůj plán pomsty...

režie: Quentin Tarantino

hrají: Brad Pitt-Aldo Raine, Mélanie Laurent-Shosanna Dreyfus, Eli Roth-Sgt. Donny Donowitz,Diane Kruger-Bridget von Hammersmark,..

Ke zhlédnutí celý film:


UKÁZKA:


Pixelky

26. července 2010 v 13:01 | xoxo ♥
ZVÍŘATKA

1
2
3
4
14
5

7
8
9
10
11


12


7
15
13
16
17
   
   
                                          
23
20
18
19
21
22BALONKY
24
25
26
27
28
29
30KYTITI
32
33
34
35
36
37
39
40ZVÍŘATKA..
41
42
43
45
44
46

HELLO KITY
47
49
48
50
51


52
53
54
        
                                 
55
56