Horší než smrt (Death at a Funeral) 2010

11. prosince 2010 v 21:59 | Mišule ♥ |  Komedie
O filmu:
http://cdn.cztorrent.net/image/original/fSslpYx9nPAvHBUV
Smrt čeká na každého z nás. Má ale jednu dobrou výhodu. Když člověk leží nastrojený v rakvi a okolo ho oplákávají pozůstalí, zapomene se na vše, v čem nebožtík za života hřešil. V rakvi je už zkrátka každý za dobráka. V jedné britské rodině právě zemřela velká hlava rodiny a jeden z příbuzných se rozhodne, že nebude za pokrytce a vyjeví všem o zesnulém pravdu. A to nepříliš hezkou. Nakonec se zjístí všechna temná rodinná tajemství, dávné zášti a křivdy,  a každému konečně dochází, že členové rodiny  k sobě nemají zdaleka tak blízko, jak se snaží předstírat.

režie: Frank Oz

hrají: Matthew MacFadyen-Daniel, Keeley Hawes-Jane, Andy Nyman-Howard, Ewen Bremner-Justin, Daisy Donovan-Martha, Alan Tudyk-Simon, Jane Asher-Sandra, Kris Marshall-Troy, Rupert Graves-Robert, Peter Vaughan-strýček Alfie..

Ke zhlédnutí celý film:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 DillardLORA DillardLORA | E-mail | Web | 2. ledna 2012 v 14:42 | Reagovat

One remembers that humen's life seems to be high priced, nevertheless we require cash for various things and not every one earns enough cash. Hence to receive fast <a href="http://goodfinance-blog.com/topics/personal-loans">personal loans</a> or car loan should be a proper way out.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama