Květen 2011

The Vampire Diaries - 2x22 ke zhlédnutí s cz titulkama

22. května 2011 v 5:22 | Mišule ♥ |  TVD..Epizody.. ♥

As I Lay Dying

Zatímco Mystic Falls představuje promítání "Gone with The Wind" ("Jih proti severu") na náměstí, Damonovi vzpomínky na Katherine z roku 1864 se míchají s realitou Eleny v současné době. Stefan zaplatí strašlivou cenu za svůj vlastní pokus předejít tragédii, a šefifka Forbes učiní smrtelnou chybu, když se snaží udržet všechny v bezpečí. Více než jeden život visí na vlásku jako důsledek obětního rituálu, který vyvrcholí v děsivý závěr.

Ke shlédnutí seriál:


Gossip Girl - 4x20 ke zhlénutí s cz titulkama

8. května 2011 v 12:48 | Mišule ♥ |  Goosip Girl..Epizody..♥

The Princesses and the Frog

Blaiřiné sny se zdají být pravda, ale Serena se snaží ohrozit všechno bagrováním se v Blaiřiné minulosti. Nate je zničený ze vztahu s Rainou a taky z toho,že musí skrývat loajalitu vůči Chuckovi..

Ke shlédnutí seriál:The Vampire Diaries - 2x21 ke zhlédnutí s cz titulkama

7. května 2011 v 23:04 | Mišule ♥ |  TVD..Epizody.. ♥

The Sun Also Rises

S příchodem úplňku se Elena snaží připravit na to, co Klaus naplánoval a Tyler bude čelit své druhé transformaci. Děsivé události se rychle vymknou kontrole a to i navzdory nečekanému činu odvahy. Nakonec Damon připouští pravdu Stefanovi ohledně nové děsivé hrozby, které musí čelit.

Ke shlédnutí seriál:


Zámek v oblacích (Hauru no ugoku shiro) 2004

1. května 2011 v 10:41 | Mišule ♥ |  Animáky x)
O filmu:
Mladá dívka Sophie, co by ošklivé káčátko se zlatým srdcem se na počátku příběhu stává obětí magie zlomyslné čarodejnice, která ji přemění na stařenu. Sophiinou jedinou nadějí se zdá být vyhledat mladého čaroděje Howla, jehož zázračný dům na muřích nohách obchází po vrcholcích hor nad městem. Když se jí to s nemalým vypětím podaří, začne zde pracovat jako uklízečka a domácí. Pomalu objevuje taje a záhady, které Howlův chodící dům skrývá. Jak se ale postupně rozvíjí klubko záhad okolo Howla, Sophie je vtažena do jeho světa a začíná chápat kým je. Do pohledného mladého čaroděje se zamiluje a její skálopevná láska bude postavena před zkoušku, ze které nikdo nemusí vyváznout živ a zdráv.
režie: Hayao Miyazaki

hrají: Sophie,Howl,Arechi,Marukuru

Ke zhlédnutí celý film:


Trailer k filmu: